Rc auto tt01-e

Editovat/smazat/topovat »

Rc auto tt01-e

Cena:10 000 Kč
Datum vložení:06.08.2020 11:01
Okres:Chomutov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Hudec
Telefon:725 635 408

Odpovědět na inzerát »

Prodám málo ježděný podvozek tt01-e. Podvozek nově kompletně osazen kuličkovými ložisky. Na podvozku montován ALU kardan+unašeče, tuhostně a výškově stavitelné tlumiče, nastavitelné tyčky řízení. Nyní je na podvozku 60A regulátor s větrákem a střídavý elektromotor 4600Kv s aktivním chladičem. K autu přidám další tři elektromotory a regulátor pro střídavé i stejnosměrné motory, dvě sady kol + sadu novych pneu, sadu třecích tlumičů, náhradní kardan s unašeči, sadu třecích ložisek a dvě koroserie a spoustu dalších drobností. K autu jsou dvě NiMH baterie o kapacitě 4600mA, nabíječka Skyrc s65 a digitální plně nastavitelná radiosouprava. Jedna se o velmi svižné auto s pohonem 4x4. Pořizovací cena všeho je kolem 20 tisíc. Prodávám z důvodu nevyužití. Dohoda o ceně jistá.

Galerie k inzerátu - Rc auto tt01-e

Odpovědět na inzerát Rc auto tt01-e

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK