RC auto LRP S10 Blast 2 Brushless TX

Editovat/smazat/topovat »

RC auto LRP S10 Blast 2 Brushless TX

Cena:3 800 Kč
Datum vložení:13.10.2021 14:04
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Vrtík
Telefon:723538962

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den prodám svůj RC model LRP S10 Blast 2 Brushless TX. Byl použit maximálně 5× a vždy na krátkou chvíli a poté vyčištěn a baterie vždy nabita ale díký stáří je baterie ve špatném kapacitním stavu takže bych doporučil koupit novou, jinak je v naprosto skvělém stavu jen na karoserii je pár škrabanců a nálepek (jinak jako nový), mám k němu všechny věci jako krabici, návody, catalog LRP, ovladač, nabíječku a model s karoserií. Vše je naprosto funkční a připraveno dělat radost novému majiteli. Důvud prodeje je že už ho dlouho nepoužívám. Původní cena byla 6500Kč.

Galerie k inzerátu - RC auto LRP S10 Blast 2 Brushless TX

Odpovědět na inzerát RC auto LRP S10 Blast 2 Brushless TX

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK