Progress F3K

Editovat/smazat/topovat »

Progress F3K

Cena:11 900 Kč
Datum vložení:16.03.2021 13:53
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ivo Bratršovský
Telefon:724865062

Odpovědět na inzerát »

Úspěšný, český F3K model Progress. Červený) verze standard má křídlo druhé jakosti. Defekt drobná delaminace vrchního potahu - opraveno ve vakuu). Jedná se o kompletně nové éro bez elektroniky s příslušenstvím pro dokončení. Cena: 11 900 Kč Letová váha bude cca 245g. Vše pevnostně nadimenzováno pro hody 70m+, oba jsou pro praváka. K Progressům je možno přikoupit příslušenství jako je ballast pro zatížení do větru, přepravní obaly šité na míru, magnetický spínač a náhradní aku. Vše připravené ihned k vyzvednutí, či odeslání. Pro více info a foto volejte a piště na mail. Placená inzerce.

Galerie k inzerátu - Progress F3K

Odpovědět na inzerát Progress F3K

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK