Editovat/smazat/topovat »
Prodám Truggy Losi 8ight brushless
Cena:9 000 Kč
Datum vložení:21.03.2023 23:27
Kontaktní údaje:
Jméno:Ivan Pešek
Telefon:725547269
Odpovědět na inzerát »
Prodám Truggy Losi 8ight, původně RTR na benzin, předělané na střídavý systém tekin RX 8. Závodní podvozek, všechny díly upgradovány (kovové olejové tlumiče atd.). Nikdy neježděno venku, jen doma, viz foto. Součástí prodeje je i původní podvozek, řada náhradních dílů (ramena, kompletní diferenciály atd.). Dále 3 karosérie z čehož 2 jsou profi stříkané, taška na přenášení, 1 x aku (5 čl.) na klidné ježdění, originál Losi sut up, nářadí, sada origo šroubků, navíc 8 pneu.
Galerie k inzerátu - Prodám Truggy Losi 8ight brushless
Odpovědět na inzerát Prodám Truggy Losi 8ight brushless
UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.
RC bazar.cz
»
Inzerce
»
Auta
»
Elektro
»
Prodám Truggy Losi 8ight brushless