Prodám RC větroň AQUILA s elektropohonem

Editovat/smazat/topovat »

Prodám RC větroň AQUILA s elektropohonem

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:08.04.2023 13:18
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vlastislav Rakušan
Telefon:607913341

Odpovědět na inzerát »

Prodám v originál krabici AQUILA bez Tx, Rx, LiPO, nab. Prakticky hotový model výkonného motorového větroně se střídavým motorem. Ovládaná směrovka, výškovka, křidélka. Osazen střídavý motor, regulátor a 4 serva.Trup s namontovaným motorem, regulátorem 20 A (pro Li-po i NiCd/NiMH) a servy výškovky Kryt kabiny je odnímací. Dvoudílné křídlo, křidélka jsou ovládána 2 servy uloženými v křídle s krátkými přímými drátovými táhly. Poloviny křídla se spojují spojkou ze 6 mm ocelového drátu. Ocasní plochy v klasickém uspořádání jsou vylisovány z EPP, jsou ovládány pomocí drátových lanovodů. Vrtule je sklopná

Galerie k inzerátu - Prodám RC větroň AQUILA s elektropohonem

Odpovědět na inzerát Prodám RC větroň AQUILA s elektropohonem

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.