Prodám RC onroad auto Maverick strada DC

Editovat/smazat/topovat »

Prodám RC onroad auto Maverick strada DC

Cena:3 900 Kč
Datum vložení:22.03.2020 20:26
Kontaktní údaje: 
Jméno:Tom Stoklasa
Telefon:733622017

Odpovědět na inzerát »

Prodám Maverick strada DC s originální krabicí. V autě je střídavé combo 4300kv 9T s programovací kartou. Na autě jsou vepředu CVD poloosy pro lepší rejdy. Je tam úplně nové servo MG995. K autu mám originál krabici. Karosérie je subaru od HPI, je osazena LED diodama s odporama jen zapojit. Ještě bych určitě našel nějaké originální nálepky ke karosérii. Přidám hromadu náhradních dílů viz. foto. Přidám i uzavřený diferinciál a prořezaný domek předního diferinciálu pro maximální rejdy při předělání na RWD na drifty. V autě jsou oba dva teď otevřený. K autu ještě dám 2 sady plastových kol na drifty plus 3ks plastových kol. A 1 sadu gumových kol, které jsou na autě na asfalt, z toho je jedno s vytrženým středem. Auto dosahuje rychlosti 60km/h. V kolech je imitace brzdových kotoučů a na předním nárazníku je imitace intercooleru. Auto je vyčištěné v super stavu. Cenu bych si představoval 3900,- ale dohoda jistá!

Galerie k inzerátu - Prodám RC onroad auto Maverick strada DC

Odpovědět na inzerát Prodám RC onroad auto Maverick strada DC

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK