Prodám RC model letadla SR-71 Blackbird

Editovat/smazat/topovat »

Prodám RC model letadla SR-71 Blackbird

Cena:3 000 Kč
Datum vložení:15.11.2021 11:46
Okres:Benešov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vojtěch Dušan
Telefon:774108016

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC model SR-71 Blackbird (2ks) Prodám jeden částečně sestavený KIT RC modelu bojového letadla SR-71 včetně dálkového ovládání a elektroniky. Tento model je lehounce naprasklý (viz fotografie) ale na funkčnost to nemá vliv, jde spíše o kosmetickou záležitost, kterou lze snadno odstranit. Další model je bez ovládání, motorů a elektroniky, nesestavený, nepolepené-pouze KIT. Jedná se o nepoužité modely velkého letadla o délce 1.206 mm, rozpětí křídel 749 mm a hmotnosti 907 g. Cena: Za jednoduchý KIT 3.000 Kč a za částečně sestavený model se vším všudy cena k jednání cca 11.000 Kč. Jedinečná příležitosti pro nadšené modeláře a RC piloty. Tento model se již v ČR neprodává ! Upřednostňuji osobní odběr, ale není problém zaslat poštou. Vzhledem k objemnosti a křehkosti zásilky je poštovné 350 Kč. Platba pouze předem na účet. Jedná se o zbylé kusy ze skladu zrušené prodejny. Vše samozřejmě zohledněno v ceně, ale eventuelní domluva o ceně možná.

Galerie k inzerátu - Prodám RC model letadla SR-71 Blackbird

Odpovědět na inzerát Prodám RC model letadla SR-71 Blackbird

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK