Prodám dron PARROT BEBOP + Skycontroller (ovladač)

Editovat/smazat/topovat »

Prodám dron PARROT BEBOP + Skycontroller (ovladač)

Cena:3 500 Kč
Datum vložení:22.11.2020 17:38
Kontaktní údaje: 
Jméno:Vladimír Vít
Telefon:608029178

Odpovědět na inzerát »

Dron je ve výborném stavu, jen běžné oděrky, velice málo létaný. Dron Bebop má velmi stabilní videokameru při 1080p 30 / 25fps, video je stabilní i při silném větru. Pořizuje 14ΜP fotografie jpeg. Rychlost až 45 km / h, RTH, FPV, letový plán, sportovní režím. Aplikace pro ovládání Freeflight Pro je zdarma k použití s chytrými telefony nebo tablety. Jakékoli zařízení Bluetooth, jako je řadič PSP. Přes mobil dosah asi 300 m. S ovladačem Skycontroller dosah zhruba 2 000 m. Zabudované senzory: Gyroskop, magnetometr, 3osý akcelometr, 1 ultrazvukový senzor s dosahem 8 metrů, 1 tlakový senzor, vertikální kamera sledující rychlost. Prodávám to, co je na fotce. 1 baterie nová, 1 létana + 2 na opravu.

Galerie k inzerátu - Prodám dron PARROT BEBOP + Skycontroller (ovladač)

Odpovědět na inzerát Prodám dron PARROT BEBOP + Skycontroller (ovladač)

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK