prodám drift auto Sakura D4 black series

Editovat/smazat/topovat »

prodám drift auto Sakura D4 black series

Cena:3 500 Kč
Datum vložení:25.03.2020 12:36
Kontaktní údaje: 
Jméno:Dan Římal
Telefon:777915070

Odpovědět na inzerát »

Prodám podvozek Sakura D4 black series, AWD, aktuálně pouze RWD (chybí řemínek dopředu), jinak zbytek na AWD tam je (nová přední volnoběžka, poloosy, kladka atp). Součástí podvozku není motor, regulátor, přijímač. Naopak kupujícímu ponechám gyro Onisiky. Dále je navíc proti sérii předělaná přední náprava, tj. hlinikové nastavitelné těhlice a hlavně celohliníkové řízení s ložiskama. Je k tomu kastle HPI a to Nissan Skyline R32, není buhvíjak dobře udělaná, ale pro začátek dobrá. Dále je k tomu nějaké zbylé příslušenství viz foto.

Galerie k inzerátu - prodám drift auto Sakura D4 black series

Odpovědět na inzerát prodám drift auto Sakura D4 black series

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK