Příjmač Futaba R6203SB

Editovat/smazat/topovat »

Příjmač Futaba R6203SB

Cena:1 390 Kč
Datum vložení:22.09.2021 23:06
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Voženílek
Telefon:733577142

Odpovědět na inzerát »

Nový nikdy nepoužitý malý jen 7,2 gramů vážicí 3 kanálový přijímač Futaba s modulací FASST. V případě použití S.BUS sběrnice se počet kanálů zvýší na 18. Přijímač má plný dosah, můžete jej nainstalovat do malých až po největší modely. Přijímač lze používat jako tříkanálový se standardním způsobem řízení serv PWM. Přijímač je kompatibilní se všemi RC soupravami s modulací Futaba FASST. Dvě antény zajišťují bezpečný příjem využívající prostorovou diverzitou. Napájení přijímače je od 3,7 V do 7,4 V V případě využití systému S.BUS lze přijímačem řídit až 18 serv. Serva se vzájemně zapojují do sběrnice. V případě použití S.BUS lze do sběrnice připojovat serva, která tuto sběrnici podporují, nebo je mezi servo a sběrnici potřeba vložit speciální převodník. Přímo na sběrnici S.BUS nelze zapojovat serva, která tento způsob přenosu nepodporují!

Galerie k inzerátu - Příjmač Futaba R6203SB

Odpovědět na inzerát Příjmač Futaba R6203SB

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK