Přijímač Spektrum AR637TA stabilizace, telemetrie

Editovat/smazat/topovat »

Přijímač Spektrum AR637TA stabilizace, telemetrie

Cena:1 990 Kč
Datum vložení:05.06.2023 23:29
Kontaktní údaje: 
Jméno:Milan Brabec
Telefon:736716900

Odpovědět na inzerát »

plně nový nepoužitý přijímač RC přijímač Spektrum AR637TA z modeli E-flite Viper se stabilizací a telemetrií je kompatibilní se systémem Spektrum SMART. Přijímač má integrovaný barometrický snímač, který měří výšku a vario. Možnost připojení doplňkového přijímače SRXL2. Přijímač obsahuje MEMS gyro a akcelerometr, pomocí kterého může stabilizovat let modelu. Stabilizace je plně nastavitelná, nastavuje se pomocí programovatelných vysílačů v menu Forward Programming. Přijímač podporuje AS3X (drobné korekce turbulence) i SAFE (funkce pro začátečníky - ochrana letové obálky, limity náklonu). Přijímač je programovatelný pomocí kompatibilního vysílače Spektrum G2/G3, DX8E, DX6E, DX9, DX20, iX12, iX20. Je připraven pro použití se SMART regulátory Avian. Výstup přijímače č. 1 (THRO - plyn) automaticky detekuje, zda je připojen SMART regulátor. Pro elektro letadla i větší benzínové modely letadel Integrovaná nastavitelná stabilizace SAFE a AS3X Kompatibilní s leteckými modulacemi Spektrum DSM2 a DSMX Kompatibilní se systémem Spektrum Smart Telemetrie s plným rozsahem a integrovaným barometrem pro měření výšky a varia 2 nezávislé antény pro prostorově diverzitní příjem signálu Párovací tlačítko umožňuje snadné a rychlé spárování Lehoučká kompaktní konstrukce pro snadné umístění v trupu Konektory SRXL2 pro doplnkový přijímač, XBUS pro telemetrické senzory a VOLT pro měření externího napětí Výstup SRXL2 přenáší až 20 kanálů a telemetrii. Vhodné pro vývojáře. Nastavitelný fail-safe na jednotlivých kanálech Možnost aktualizace firmware pomocí kabelu a aplikace Spektrum Programmer

Galerie k inzerátu - Přijímač Spektrum AR637TA stabilizace, telemetrie

Odpovědět na inzerát Přijímač Spektrum AR637TA stabilizace, telemetrie

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.