MJX F645-střídavý motor, FlySky protokol, RTF set

Editovat/smazat/topovat »

MJX F645-střídavý motor, FlySky protokol, RTF set

Cena:2 222 Kč
Datum vložení:03.07.2021 19:26
Okres:Louny
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jaroslav Beneš
Telefon:737269226

Odpovědět na inzerát »

Nabízím model vrtulníku MJX F645. Hlavní motor je předělaný na střídavý pohon - větší výkon, ale hlavně konec věčných výměn původního stejnosměrného motoru. Přijímač je vyměněn za jiný, je z modelu WLtoys 912 a doplněný o střídavý regulátor. Model je možné ovládat přiloženým vysílačem. Lze nastavit MOD1 nebo MOD2, malé, velké výchylky. Vysílačem lze ovládat i některé kvadrokoptery od WLtoys. Pro ovládání modelu je možné použít i jiný vysílač s protokolem FlySky (klidně i stará Turnigy). Přidám zdarma nové rotorové listy a (starší) pohonný akumulátor.

Galerie k inzerátu - MJX F645-střídavý motor, FlySky protokol, RTF set

Odpovědět na inzerát MJX F645-střídavý motor, FlySky protokol, RTF set

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK