Military Truck, RTR 8X8

Editovat/smazat/topovat »

Military Truck, RTR 8X8

Cena:17 500 Kč
Datum vložení:22.03.2020 09:30
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Ptáček
Telefon:724541510

Odpovědět na inzerát »

Nabízím k prodeji RC model vojenského vozu US Military 8x8.Krásný model v nejlepší výbavě! Model je dodáván jako vozidlo RTR (bez baterie a nabíječky) a nic nezanedbává z hlediska výkonu a vzhledu! Celkový dojem dotváří množství detailů vozidla jako např.otevírací dveře,otevírací korba,přístrojová deska,volant,páky,sedadla atd.Tento vojenský "náklaďák" vypadá nejen pěkně, ale i perfektně jezdí! Díky robustní konstrukci spolu s vysílačem se model cítí dobře na jakémkoli povrchu a je tak vhodný i pro použití v terénu. Kromě toho je chráněno elektrické vybavení proti stříkající vodě a tak může odolat i nejtěžšímu terénu. Dvě přední nápravy jsou navzájem propojeny a natáčejí se jako u skutečného vozu.Jsou instalovány diferenciály náprav a to dělá vozidlo velmi agilním. Aby bylo možné v terénu plynule pokračovat, všechny nápravy jsou poháněny spolu stejnosměrným motorem 550.Karoserie je již připravena k zabudování osvětlení nebo zvukového modulu. Specifikace: Silný elektromotor 550 Přepínatelná 2-stupňová převodovka 2,4 GHz 8-kanálové dálkové ovládání Kovový rám Kovové nápravy Kovové hnací hřídele Ocelové listové pružiny a teleskopické dvojité tlumiče Nezávislé zavěšení Gumové pneumatiky Dvojité řízení (obě přední nápravy) Pohon všech kol 8x8 Délka: 740 mm Šířka: 220 mm Výška: 240 mm Hmotnost: 8800 g Rychlost při zařazení 1. stupně: cca 12km/h Rychlost při zařazení 2. stupně: cca 18km/h Dále balení obsahuje 4ks zástěrek,nářadí, náhrádní lanka řízení,šroubky,detailní manuál atd. Arch nálepek také přiložen. Doporučená baterie k modelu 7,4V 3000mAh V originálním balení,aktuální do smazání, po dohodě možno odeslat.

Galerie k inzerátu - Military Truck, RTR 8X8

Odpovědět na inzerát Military Truck, RTR 8X8

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK