Maverick Strada 1:10

Editovat/smazat/topovat »

Maverick Strada 1:10

Cena:5 490 Kč
Datum vložení:13.02.2022 08:58
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Bém
Telefon:606433336

Odpovědět na inzerát »

Model v měřítku 1:10 s elektrickým pohonem od firmy Maverick. K pohonu je použit střídavý motor MM-22BL 3215KV. Konstrukce s "bočnicemi" zajišťuje dostatečnou pevnost, které napomáhá horní výztuha. Z důvodu co nejlepšího vyvážení je váha pohonného akumulátoru a motoru soustředěna na střed šasi. Stálý převod je opatřen účinným zakrytováním, který chrání převod před poškozením o prachu a kamínků. Diferenciály jsou planetové uložené v kuličkových ložiscích stejně, jako náboje kol apod. Kola jsou nezávisle zavěšena na lichoběžníkových ramenou a odpružena olejovými tlumiči. Geometrie je nastavitelná pomocí spojovacích tyčí s pravo-levým závitem. K ovládání je použita volantová RC souprava v pásmu 2,4Ghz Součástí RTR setu je kompletně sestavený model s namontovaným motorem a regulátorem, volantová RC souprava 2,4 Ghz, pohonný akumulátor NiMh 7,2V 3000mAh a síťový nabíječ. 100% sestavený model Střídavý motor MM-22BL 3215KV Voděodolný obousměrný regulátor s brzdou MSC-30BL-WP Volantová RC souprava 2,4Ghz s přijímačem Silné servo MS-22 Planetové diferenciály Olejové tlumiče Kompletně osazeno kuličkovými ložisky Nastavitelná geometrie Původní cena 6490,- Stav auta je nové, jednou vybitá baterie. Nevhodná koupě.

Galerie k inzerátu - Maverick Strada 1:10

Odpovědět na inzerát Maverick Strada 1:10

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK