Kyosho Inferno NEO 3.0

Editovat/smazat/topovat »

Kyosho Inferno NEO 3.0

Cena:7 000 Kč
Datum vložení:22.10.2021 20:18
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jakub Novák
Telefon:721601549

Odpovědět na inzerát »

Prodám rok starý model buggy Kyosho Inferno NEO 3.0 se spalovacím motorem KE21SP, včetně RC soupravy Syncro KT-231P+. Současně prodám i kompletní startovací sadu Hobbytech, vše na fotografii. Zároveň přidám i tankovací láhev a cca. 1,5 litru paliva s 16 % nitromethanu, olej na vzduchový filtr a konzervační olej do motoru. Model je ježděný rekreačně, celkem vyježděno 5 litrů paliva. Vše je plně funkční, pouze drobné škrábance z ježdění a opotřebení pneumatik. Nová žhavicí svíčka. Model je ještě rok v záruce, fakturu přiložím. Prodávám z důvodu nedostatku času. Je mi líto, aby se na model jen prášilo, když může někomu dělat radost. Cena k jednání. Upřednostňuji osobní předání Praha, Mladá Boleslav a okolí. Případně dobírka.

Galerie k inzerátu - Kyosho Inferno NEO 3.0

Odpovědět na inzerát Kyosho Inferno NEO 3.0

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK