HPI Trophy 1:8 Truggy F4.6 nitro

Editovat/smazat/topovat »

HPI Trophy 1:8 Truggy F4.6 nitro

Cena:4 900 Kč
Datum vložení:20.07.2022 14:17
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Daněk
Telefon:773453311

Odpovědět na inzerát »

Prodám plně pojízdnou Truggy od HPI. Auto prodávám včetně vysílače a LiFePo baterie pro serva a přijímač. Součástí prodeje je i příslušenství, které naleznete na fotografiích. Mimo jiné je součástí lahev na palivo, teploměr, žhavič na svíčku, klíč na svíčku… V modelu bylo vyměněno servo řízení, a to za Trackstar TS-621MG. Model byl využíván rekreačně (naježděno cca 15l paliva) a poslední rok už se na něj jen práší, tak je čas, aby dělal radost zase někomu jinému. Ježděno původně na tornado 20 % nitra a poté na optimix 16 % nitra (zbytek, odhadem tak 1l k modelu přidám). Motor jede a startuje bez problémů, vždy byl naladěn na spíše bohatší směs. Svíčka R5 od HPI už má něco za sebou a bude potřeba zakoupit novou. K modelu mám i originální krabici. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. Na požádání mohu zaslat video z jízdy (do inzerátu nejde vkládat)

Galerie k inzerátu - HPI Trophy 1:8 Truggy F4.6 nitro

Odpovědět na inzerát HPI Trophy 1:8 Truggy F4.6 nitro

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.