HPI Baja 5B 2.0 motor CY 29

Editovat/smazat/topovat »

HPI Baja 5B 2.0 motor CY 29

Cena:17 000 Kč
Datum vložení:05.07.2021 15:48
Okres:Jihlava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej Brtnický
Telefon:730851680

Odpovědět na inzerát »

Prodám HPI Baja 5b 2.0, motor CY 29 nainstalován Kill switch na třetí kanál,pokud model ujede z dosahu vysílče vypne se motor,motor se vypíná na vysílačce. K vozu spousta ND. Komplet náhradní přední kola,kompletnáhradní zadní kola 2x,náhradní kroužky do předních a zadních kol,světla,nárazník ochrana šaska,k modelu nemám karoserii. Náhradní filtr,tahové startéry,2x klíč na kola,prefiltry atd... Model má vařený výfuk Detonátor v2,na funkci nemá vliv. Prodávám komplet s nabíječkou a vysílačem Absima crt 4.Nové zadní tlumiče,nové náplně,diferenciál po GO včetně náplně. Více info po telefonu,model předvedu vysvětlím. Nejedná se o žádnou Čínu tipu King Motor,Rovan a podbný napodobeniny.

Galerie k inzerátu - HPI Baja 5B 2.0 motor CY 29

Odpovědět na inzerát HPI Baja 5B 2.0 motor CY 29

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK