HPI Baja

Editovat/smazat/topovat »

HPI Baja

Cena:22 000 Kč
Datum vložení:25.03.2020 20:57
Okres:Šumperk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ol.in
Telefon:730916932

Odpovědět na inzerát »

Prodám HPI Baju SS, motor CY 26ccm, vysílač Sanwa MX-V , nápravy v kovu. Model vlastním cca 3 roky a během nich nebyl žádný vážný problém. Bohužel teď po přestěhování nemám čas jezdit někam jezdit a zahrada je na šestinu malá :( . Model prošel přes zimu menší údržbou a to sice, komplet nové palivové vedení i s filtrem v nádrži, nový vzduchový filtr, nové kovové plato pod převodovými koly, nové sekundární převodové kolo, nové poloosy, nové plechy uložení náprav, u motoru je nová spojka, nová gufera i s ložisky na klikovce a komplet nové těsnění na motoru. Je tam laděný výfuk který motoru přidává dost výkonu. Současně jsem nedával plastový kryt motoru, kvůli lepšímu chlazeni a taky se tam zachytával strašný bordel. Kola FG, zánovní zadní pneu+jedny slicky na zgumování+kola na písek, sníh a podobně. Model po údržbě ještě nejel. Preferuji osobní předání a předem říkám že zabalím a pošlu jen po zaplacení zálohy 1000 kč na účet.

Galerie k inzerátu - HPI Baja

Odpovědět na inzerát HPI Baja

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK