Griffin 450 + KDS + Aurora 9x

Editovat/smazat/topovat »

Griffin 450 + KDS + Aurora 9x

Cena:7 500 Kč
Datum vložení:17.02.2020 20:33
Kontaktní údaje: 
Jméno:Marek Přikryl
Telefon:606 666 128

Odpovědět na inzerát »

Prodám elektro vrtulník Griffin 450 (E-Razor) se stabilizační jednotkou KDS. Vrtulník je z druhé ruky, původně koupený jako set u "Pelikána". Jedná se o slušně provedený vrtulník s dostupnými náhradními díly (pelikan). K vrtulníku jsou dvě baterky v celkem slušném stavu, nějaké náhradní díly (hlavní osy, příčné osy, náhradní listy (Align - plast), plastová ocasní křidélka, šroubky, celý nový podvozek). S vrtulníkem předchozí majitel jednou nepřistál úplně ladně, takže je na ocasní trubce vidět drobný dolík. Do vrtulníku jsem dával nový přijímač a zatím je pouze "zavisený" na zahradě. Tedy docela určitě létá, ale ještě jsem jej s novým přijímačem nezkusil na větším prostranství. Jakmile to počasí dovolí, tak dokončím zálet. Nepředpokládám, ale nějaké dramatické korekce. K vrtulníku není nabíječka. Setovou vysílačku jsem vyměnil za Auroru 9X, ve vrtulníku je přijímač Optima 9. Aurora 9X je ověřená telemetrická vysílačka, do nedávna "vlajková loď" společnosti HiTec. Firmware vysílače i přijímače je aktualizovaný na poslední dostupnou verzi. V Auroře je vyměněný "akupack" (viz foto). K vysílačce je hliníkový kufr, nabíječka, pult, HPP-22 - "krabička" pro update firmwaru vysílače, přijímačů a ostatní elektroniky HiTec / zálohování modelů vysílače, redukce jack 3,5-Futaba konektor pro propojení učitel-žák. V případě zájmu můžu přidat ještě nějaké přijímače (HiTec MINMA 6S/L - 400 Kč/kus, Hitec MINMA 6E/T - 600 Kč/kus) Vrtulník je možné prodat i bez vysílačky (3000 Kč) i vysílačku bez vrtulníku (4500 Kč). V případě "finanční nouze" je možné vrtulník dodat s velmi slušnou vysílačkou FlySky TH-9X (OpenTx, podsvícení, vibrace +- 1500 Kč) + byl by třeba dokoupit přijímač (+- 400 Kč) - podrobnosti na dotaz.

Galerie k inzerátu - Griffin 450 + KDS + Aurora 9x

Odpovědět na inzerát Griffin 450 + KDS + Aurora 9x

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK