Graupner MX-12 2,4GHz HOTT s přijímačem GR-12

Editovat/smazat/topovat »

Graupner MX-12 2,4GHz HOTT s přijímačem GR-12

Cena:3 800 Kč
Datum vložení:18.11.2022 19:41
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miloš Mergl
Telefon:777639293

Odpovědět na inzerát »

RC souprava MX-12 disponuje 10 paměťmi pro modely, programovacími tlačítky, 8-řádkovým modře podsvíceným grafickým displejem. Rozšíření paměti na modely pomocí mikro-SD karty. Citlivé ovládání modelu. Vysílač je vybaven USB portem pro aktualizaci firmwaru včetně hlasového výstupu na sluchátka. Součástí je i přijímač Graupner GR-12. Důvod prodeje - přechod na systém FrSky a vysílač Taranis. Vlastnosti: * Krátká sklopná anténa * Vysoce kontrastní modře prosvětlený grafický displej * 6 řídicích funkcí * Volné přiřazení přepínačů * 4 spínače / tlačítka * 2 tří-polohové přepínače * 1 analogového spínače * Volně volitelný Mode 1-4 * Funkce Key-Lock * Zobrazení dat telemetrie přímo na displeji vysílače * 3 programovatelné letové režimy * Sub-trim pro nastavení přesné neutrální polohy * 2-stupňový Expo-/Dual-Rate-System, individuálně nastavitelný, přepínatelný za letu * Možnost nastavení mixů * Programovatelný Fail-Safe * Stopky / Odpočítávání s funkcí alarmu

Galerie k inzerátu - Graupner MX-12 2,4GHz HOTT s přijímačem GR-12

Odpovědět na inzerát Graupner MX-12 2,4GHz HOTT s přijímačem GR-12

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.