FATSHARK HDO V2 - FPV BRÝLE

Editovat/smazat/topovat »

FATSHARK HDO V2 - FPV BRÝLE

Cena:8 000 Kč
Datum vložení:01.01.2023 16:28
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Chalupecký
Telefon:+420608175656

Odpovědět na inzerát »

OLED Display Stack od HDO vytváří živé barvy a vyšší kontrast, díky čemuž mohou piloti za obtížných a měnících se světelných podmínek vidět lepší detaily. Rychle se pohybující snímky se také lépe zobrazují, protože jsou omezeny záběry v důsledku ukládání obrazu. Na OLED modulu se patentovaná optika od FAT Shark stará o velmi ostrý obraz z rohu do rohu na každém displeji a zmírňuje rozostření snímků. Mezi další funkce patří výkonnější modulové šachta pro nevodící přijímače nové generace a vylepšené uživatelské rozhraní pro lepší přepínání mezi HDMI a analogovými kanály. Používal jsem včetně modulu OwlRX Fatshark Diversity, ten můžu po dohodě přidat, jinak bez RX modulu. Minimálně používané, celkem asi pět hodin. Včetně originální baterie, pouzdra a krabice.

Galerie k inzerátu - FATSHARK HDO V2 - FPV BRÝLE

Odpovědět na inzerát FATSHARK HDO V2 - FPV BRÝLE

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.