EP Carbon Fighter Brushless RTR

Editovat/smazat/topovat »

EP Carbon Fighter Brushless RTR

Cena:3 200 Kč
Datum vložení:24.01.2021 20:14
Kontaktní údaje: 
Jméno:aleš hajzler
Telefon:602586642

Odpovědět na inzerát »

Ahoj, prodám svoji buginu EP Carbon Fighter Brushless RTR, jedná se o model 1:10 se střídavým motorem. K bugině je demontovatelná ochranná klec, 2 karoserie, jeden pár gum navíc a původní vysílačka. Mám i lepší vysílačku Carson s displejem tu bych mohl dát taky k bugině po domluvě. Baterii mám, ale kvůli jejímu stáří už není provozu schopná, jde s ní pouze zkusit, že vše funguje, jak má. V případě slušného jednání jsem ochoten slevit. Preferuji osobní předání v Hradci Králové nebo okolí.

Galerie k inzerátu - EP Carbon Fighter Brushless RTR

Odpovědět na inzerát EP Carbon Fighter Brushless RTR

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK