Elektrovětroň Swing

Editovat/smazat/topovat »

Elektrovětroň Swing

Cena:3 880 Kč
Datum vložení:05.05.2020 12:23
Okres:Třebíč
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Vodinský
Telefon:+420601089756

Odpovědět na inzerát »

Prodám létaný RC elektrovětroň Swing. Křídlo je vyrobeno z balsy a potažené folií Oracover, trup je laminátový výškovka je z balsy potažená Oracovrem. Rozpětí 2000mm,délka 1150mm,střídavý motor NTM 35 + vrtule Aeronaut, regulátor Maytech 40A SBEC, serva v křídle i trupu MTA. Ovládané na modelu je: Ocasní plochy "V" křidélka, motor. K pohonu modelu se používá baterie 2200mA/3s. Letová hmotnost 1350g. Model lze v letu předvést.Model je letu schopný.

Galerie k inzerátu - Elektrovětroň Swing

Odpovědět na inzerát Elektrovětroň Swing

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK