Elektronická časomíra

Editovat/smazat/topovat »

Elektronická časomíra

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:30.05.2022 18:35
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Zítko
Telefon:608212401

Odpovědět na inzerát »

Prodám starší vývojový kus dekodéru časomíry RC3. Čte transpondéry AMBrc, AMBrc DP, MRT PTX a Mylaps RC4 hybrid (dvoudrátový). Má nižší čtecí dosah než sériově vyráběný dekodér (30 cm versus 100 cm). Lze ho použít na onroad RC auta. Na buginy, které létají vzduchem, se nehodí. Nebo se dá použít na trénink - je k němu program, který akusticky hlásí čas posledního kola. Případně mohu přidat jeden transpondér MRT PTX (starší verze, za 500,-).

Galerie k inzerátu - Elektronická časomíra

Odpovědět na inzerát Elektronická časomíra

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK