E300 propulsion system set - zcela nové

Editovat/smazat/topovat »

E300 propulsion system set - zcela nové

Cena:1 490 Kč
Datum vložení:11.09.2023 11:58
Okres:Vsetín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Milan L
Telefon:605165101

Odpovědět na inzerát »

E300 propulsion system - set 4x motor, 4x regulátor, 6x vrtule – zcela nové,pouze rozbaleno Nový pohonný systém pro modely kvadrokoptér řady 300 - 550 s větší stabilitou, užinností, obratností a spolehlivostí. E propulsion system je první pohonný systém svého druhu pro modely multikoptér, který přináší větší aerodynamickou účinnost, vyšší poměr tahu/hmotnost a zároveň zvyšuje spolehlivost, stabilitu a obratnost. Sada obsahuje: 4x střídavý motor, 4x regulátor a 6x vrtule 9,4x4,3" Vrtule 9,4x4,3" Tyto zcela nově vyvynuté vrtule nabízejí o cca 20% větší výkon oproti stávajícím vrtulím 8x4,5" bez nutnosti použití většího motoru. Jsou určené pro modely velikosti 330 - 450, kterým zajišťují výrazně vyšší vztlak a tím i vyšší nosnost, která se zvýší o cca 25%. Vrtule jsou velice pečlivě dynamicky vyvážené, navržené tak, aby nedocházelo k "jello" efektu kamery. Nový design umožňuje použít mnohem vyšší zisky a tím docílit mnohem vyšší stability letu. Motory 2212/920 Tyto motory patří patří mezi světovou špičku motorů používaných v modelech multicopter a přinášejí osvědčenou kvalitu a spolehlivost. Regulátory Nová zdokonalená konstrukce regulátoru spolu s novým vysoce účinným řídícím algoritmem s rychlou odezvou zaručuje dokonalou optimalizaci dle parametrů motoru a rotoru pro vytvoření dynamického pohonného systému, který modelu zajišťuje extrémní obratnost stejně jako vynikající stabilitu ve větru a během klesání. Pro omezení elektromagnetického rušení, jež by mohlo ovlivňovat činnost palubních senzorů a dalších systémů, používá koaxiální kabel s minimálním vyzařováním.

Galerie k inzerátu - E300 propulsion system set - zcela nové

Odpovědět na inzerát E300 propulsion system set - zcela nové

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.