E-flite Jenny JN-4 Slo-Flyer 250 ARF

Editovat/smazat/topovat »

E-flite Jenny JN-4 Slo-Flyer 250 ARF

Cena:2 100 Kč
Datum vložení:05.04.2024 10:06
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jitka Jelínková
Telefon:607124151

Odpovědět na inzerát »

Nový nepoužitý, v originál krabici.Obsah balení Hotový nabarvený trup, hotové nabarvené křídla, hotové nabarvené ocasní plochy, vzpěry, podvozek, návod k sestavení, drobné příslušenství. Charakteristika Curtiss JN-4 Jenny poprvé nastoupila službu během WWI jako cvičný stroj pro nezralý US armádní letecký sbor. Po válce našly nadbytečné kusy Jenny uplatnění a popularitu s kočovnými leteckými herci při předvádění na leteckých dnech a také umožnily prvním pasažérům vychutnat si první chuť z letu. E flite(r) zachycuje kouzlo této zlaté éry v historii letu s touto nádhernou replikou Jenny. Navíc k maketově zpracovaným prvkům přidal E-flite dokonale realistický pomalý let. Jenny JN-4 Slow Flyer ARF je další vynikající produkt E-flite, vyrobený s maximální pečlivostí a s použitím prvotřídních materiálů, s jediným cílem - pro Vaši spokojenost a zábavu, s podporou zákaznického servisu, který Vám umožní létat s pocitem bezpečí. Vlastnosti: Nízké plošné zatížení je zárukou minimální rychlosti letu Lehká konstrukce vytvořená vakuově tvářeným polystyrenem Konstrukce křídel vyztužená dřevěnými vzpěrami pro stabilní a přesné řízení Krátká doba sestavení Určen pro motor E-flite Park 250 Brushless Outrunner Hotová kamufláž letadla Ideální pro létání v hale

Galerie k inzerátu - E-flite Jenny JN-4 Slo-Flyer 250 ARF

Odpovědět na inzerát E-flite Jenny JN-4 Slo-Flyer 250 ARF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.