Dron s kompletním příslušenstvím

Editovat/smazat/topovat »

Dron s kompletním příslušenstvím

Cena:15 000 Kč
Datum vložení:08.11.2020 18:38
Kontaktní údaje: 
Jméno:Radovan Miča
Telefon:603287389

Odpovědět na inzerát »

Prodám dron poskládaný z položek a příslušenství NAZA V2, vysílačka Futaba T14 SG - nové, přijímač Futaba R7008SB, iOSD mini, Gimbal 3D pro GoPro, T-motor, nabíječka Raytronic C60 - 1000, eFuel 1200W/5A, monitor Liliput LED 7HD 339 DW, vrtule T-motor Carbon Prop, Voltcraft iMeter, baterie viz obrázek Cena je nízká a pevná. Pouze osobní vyzvednutí, případně dle dohody se můžeme sejít na půlce cesty. Měl jsem s dronem jisté plány, ale mám skříženou lateralitu - problém s prostorovým vnímáním a to je důvod prodeje mimo jiné.

Galerie k inzerátu - Dron s kompletním příslušenstvím

Odpovědět na inzerát Dron s kompletním příslušenstvím

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK