Blade Red Bull BO-105 CB 130X BNF

Editovat/smazat/topovat »

Blade Red Bull BO-105 CB 130X BNF

Cena:5 990 Kč
Datum vložení:22.12.2021 15:48
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jitka Jelínková
Telefon:607124151

Odpovědět na inzerát »

Balení obsahuje kompletně sestavený model vrtulníku Blade Red Bull BO-105 CB 130 X, návod k použití v češtině, nový nepoužitý, v originál krabici.Polomaketa vrtulníku Red Bull BO-105 CB se čtyř listým rotorem, střídavým motorem, AS3X elektronikou s tří-osou stabilizací MEMS. Licencovaná karosérie Red Bull BO-105 CB. Potřebujete vysílač Spektrum DSM2/DSMX a pohonnou baterii. Red Bull BO-105 CB 130 X BNF je vybaven nejmodernější AS3X elektronikou s tříosou stabilizací MEMS, digitálními mikroservy, střídavým motorem, náhonem vyrovnávacího rotoru hřídelí a ocasním servem. Toto špičkové vybavení posouvá hranice možností mikrovrtulníků do nové dimenze. Můžete létat v hale nebo venku, systém tříosé stabilizace nabízí mnohem víc, než byste čekali. Dlouhé rovné lety, stabilní zatáčky a vynikající ovladatelnost a vysoký výkon střídavého motoru ocení jistě každý špičkový pilot. Red Bull Flying Bulls se již od roku 1999 účastní na velkých leteckých show po celém světě se svými akrobatickými vrtulníky, Horizon Hobby přichází s maketou tohoto vrtulníku. Proto nyní i Vy si můžete zažít pocit z létání s tímto modelem, který je věrnou kopií originálu. Model je určen pro zkušené piloty. Vlastnosti Oficiální licence karosérie Red Bull BO-105 CB Maketový trup s integrovanou mechanikou Čtyř listá rotorová hlava se točí proti směru hodinových ručiček - tak jako u skutečného vrtulníku AS3X® bezpádlová elektronika Hřídel ocasního rotoru je na levé straně Pevná lehká kostra vychází z mechaniky 130X Výkonný střídavý motor 6730 ot/min/V Rychlé lineární serva cykliky s dlouhou dráhou Super rychlé digitální servo pro řízení ocasního rotoru Doporučujeme koupit Pro zprovoznění potřebujete minimálně 6 kanálový Spektrum DSM2 nebo DSMX kompatibilní programovatelný vysílač (DX6i a vyšší), LiPol baterie 2 čl 300 mAh 35 C (obj č. EFLB3002S35), nabíječ LiPol (obj č. EFLUC1007), síťový zdroj pro nabíječ (obj č. EFLC4000EU). Pokud checete nabíjet baterii vlastním nabíječem, potřebujete speciální nabíjecí kabel - baterie se nabíjí pouze přes balanční konektor JST-PH. Položky jsou uvedeny v Doporučeném příslušenství. Kompatibilní baterie E-Flite 7.4 V 300 mAh 35C (obj. č. EFLB3002S35)

Galerie k inzerátu - Blade Red Bull BO-105 CB 130X BNF

Odpovědět na inzerát Blade Red Bull BO-105 CB 130X BNF

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK