Aero Cruiser elektro akrobat

Editovat/smazat/topovat »

Aero Cruiser elektro akrobat

Cena:2 499 Kč
Datum vložení:12.09.2022 13:19
Okres:Kolín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jitka Jelínková
Telefon:607124151

Odpovědět na inzerát »

Nový, nevybalený. Originál v krabici.Vysokovýkonný středoplošník extrémně lehké celobalsové konstrukce pro 3D akrobacii. Křídlo je dvoudílné s tlustým souměrným 3D profilem s trubkovou spojkou, se 2 zvláštními servy pro křidélka. Trup je na spodní straně opatřen rozměrnými odnímacími krytkami, které poskytují komfortní přístup k RC vybavení a akumulátorům. Serva směrovky a výškovky se montují do ocasní části trupu s krátkými přímými táhly. Podvozek je je dvoukolový s řiditelnou ostruhou. Stavebnice obsahuje: celobalsový konstrukční trup, křídla a ocasní plochy potažené transparentní nažehlovací polyesterovou fólií, plastový kryt motoru, drátový podvozek, lehká kola, kompletní sadu drobného příslušenství, aršík samolepek a podrobný obrázkový návod. Rozpětí 970 mm Délka 980 mm Hmotnost 700 g Doporučené příslušenství (není součástí balení): Motor AXI 2808/24, regulátor 25A, Akumulátor 11,1V/2000mAh, Vrtule 10x3,8, 4xminiservo, RCsouprava 4 kanály

Galerie k inzerátu - Aero Cruiser elektro akrobat

Odpovědět na inzerát Aero Cruiser elektro akrobat

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.