6ti kanálová RC vysílačka Tactic TTX650

Editovat/smazat/topovat »

6ti kanálová RC vysílačka Tactic TTX650

Cena:2 500 Kč
Datum vložení:23.01.2022 20:56
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jindra Ekl
Telefon:777555950

Odpovědět na inzerát »

Používaná jednu sezónu s jedním érem, absolutne jako nova. Původní cena byla 5000,-Kč. Nechám za 2500,-. Při rychlém jednání sleva. Popis: Šestikanálová počítačová RC souprava 2.4GHz FHSS (systém s frekvenčním přeskokem v rozprostřeném pásmu) pracující s protokolem SLT. Je určena pro rekreační modeláře všech odborností - dobře vyhoví pro modely letadel všeho druhu, vrtulníky, multikoptéry, auta i lodě. TTX650 je ideální pro začátečníky, kteří zatím nechtějí investovat majlant" do hobby, ve kterém se teprve rozkoukávají, ale přitom požadují kvalitní značkový vysílač a přijímač se spolehlivým, bezpečným a proti rušení vysoce odolným přenosovým systémem. RC souprava TTX650 umožňuje dvojí řízení v bezdrátovém systému učitel-žák s jinými RC soupravami Tactic a poslouží pro ovládání PC simulátoru.

Galerie k inzerátu - 6ti kanálová RC vysílačka Tactic TTX650

Odpovědět na inzerát 6ti kanálová RC vysílačka Tactic TTX650

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK