YUNEEC Q500G Typhoon

Editovat/smazat/topovat »

YUNEEC Q500G Typhoon

Cena:6 000 Kč
Datum vložení:02.12.2019 19:30
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Joshua Sova
Telefon:734741648

Odpovědět na inzerát »

Dron vcetna kamery GOPRO hero 4 a rucni stabilizator. Dron vyuzito 2x, neni havarovany a svechny dily jsou original. Klíčové vlastnosti Stabilizovaný 3osý závěs kamery pro vaši kameru GoPro Hero Vysílač s dotykovým LCD displejem a systémem Android pro ovládání modelu i kamery GPS modul Tři inteligentní letové režimy Doba letu až 25 minut Jeden Li-Pol akumulátor v balení Inteligentní řídící jednotka s GPS Jedinečný přístroj získáte kompletně sestavený. Díky integrované řídící jednotce s GPS modulem zvládne ovládání kvadrokoptéry i naprostý začátečník. Model lze snadno řídit s pomocí deseti kanálového vysílače s dotykovým LCD 5,5" displejem. Disponuje také operačním systémem Android a lze s ním komfortně ovládat jak samotný model, tak některé funkce na kameře. Umožní vám například pořídit fotografie, spustit či zastavit záznam videa, náklon kamery aj. Vysílač lze rovněž nastavit z jednoho módu do druhého. Letové režimy a funkce pro komfortní ovládání Vybrat si lze ze 3 speciálních letových nastavení - Smart, Angle a Home. Inteligentní letový režim Smart zajistí létání s modelem vždy ve směru, který je závislý na vychýlení či naklopení ovladače. Naklopíte-li ovladač na pravou stranu, model poletí vždy doprava bez ohledu na svou příď. Zkušení piloti smart dronů ocení také speciální letový režim Angle. Kvadrokoptéra se při tomto nastavení bude pohybovat směrem určeným dle vychýlení ovladače a vzhledem k přídi modelu. Navíc bude zcela automaticky udržovat svou polohu i stálou výšku. Díky letovému režimu Home se kvadrokoptéra automaticky navrátí na místo svého vzletu a přistane ve vzdálenosti od 4 do 8 metrů od pilota s vysílačem.

Galerie k inzerátu - YUNEEC Q500G Typhoon

Odpovědět na inzerát YUNEEC Q500G Typhoon

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK