XFX 450 Trex

Editovat/smazat/topovat »

XFX 450 Trex

Cena:5 500 Kč
Datum vložení:17.09.2018 16:38
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr
Telefon:604538510

Odpovědět na inzerát »

Prodám XFX klon Trexe. RTF set připravený ihned k letu.Všechny původní plastové vyměněny za kov.Karbonový rám.Aktuálně seřízený profi firmou.Nová aku plus nahr.listy zdarma.Gyro futuba.3 krát nová canopa.POZOR:K tomu zdarma jako bonus další vrtulník MJX F 46 rovněž připravený k letu i s nabíječkou.Po dohodě můžu za lidovou cenu přidat druhý drak,takže i případná havarie tě nemůže ohrozit.Cena 5500,ovšem lze o ní jednat. Vážnému zájemci mohu zaslat více foto.

Galerie k inzerátu - XFX 450 Trex

Odpovědět na inzerát XFX 450 Trex

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK