Výškoměr Alti 2

Editovat/smazat/topovat »

Výškoměr Alti 2

Cena:0 Kč
Datum vložení:21.10.2015 20:38
Kontaktní údaje: 
Jméno:radek kuba
Telefon:777567194

Odpovědět na inzerát »

ALTI2 (dále A2) je digitální záznamník umožňující záznam výšky na základě změn atmosferického tlaku vzduchu nejen u modelů letadel, ale i při různých aktivitách v přírodě. Uložená data je nutné pro další analýzu přenést do osobního počítače, kde k dalšímu rozboru záznamu výšky slouží dodávaný program. Alti2 měří změnu výšky s přednastavenou periodou, která se volí pomocí DIP přepínače umístěného na výškoměru. Paměť záznamníku je pevná a proto má omezenou délku záznamu. Každé zapnutí A2 znamená novou sekci, v rámci této sekce můžete uskutečnit libovolný počet letů resp. aktivit, omezeni jste pouze velikostí paměti. Počet sekcí je neomezený. Každá sekce může mít jinou vzorkovací periodu záznamu. Pro pomalé děje je doporučena delší perioda (0,5sec a 1,0sec), pro sledování rychlých dějů jsou vhodné periody 0,1sec a 0,2sec. Jednoduchou úpravou lze aktivovat další sadu period 0,2 1,0 2,0 a 6,0sec.

Galerie k inzerátu - Výškoměr Alti 2

Odpovědět na inzerát Výškoměr Alti 2

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK