Volitation 9053

Editovat/smazat/topovat »

Volitation 9053

Cena:1 500 Kč
Datum vložení:22.12.2014 16:59
Kontaktní údaje: 
Jméno:Václav Vrba
Telefon:608915511

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den. Rád bych prodal vrtulník Volitation 9053. Jedná se 3-kanálový RC vrtulník - velký RC model s gyroskopem v této cenové kategorii vyniká skvělou směrovou stabilitou a let s ním díky tomu zvládne opravdu každý. Tento model se vyznačuje kovovým provedením - kovový je celý rám a také ocasní tyč - proto je tento model velmi odolný a stabilní. Tříkanálové provedení umožňuje plnou manévrovatelnost nahoru/dolů, vpřed/vzad a rotaci vlevo/vpravo.K modelu přidám 8ks nabíjecích tužkových baterií,3páry rotorových listů a ocasní tyč včetně motoru a kabelů. Pohonné baterie už bohužel nemám. Jinak jsem používal FOXY 7,4V 1300mAh. K tomu přidám ještě jeden kompletní funkční Volitation 9053 na náhradní díly. Prodám vše dohromady.

Galerie k inzerátu - Volitation 9053

Odpovědět na inzerát Volitation 9053

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK