Věž 10 ks miniboxů za 30 kč.

Editovat/smazat/topovat »

Věž 10 ks miniboxů za 30 kč.

Cena:30 Kč
Datum vložení:15.12.2018 19:08
Kontaktní údaje: 
Jméno:Automotochema
Telefon:704185486

Odpovědět na inzerát »

Modelářské miniboxíky červené na nejmenší šroubečky, matičky, podložky a konektory. Délka boxíku 95 mm, šířka 40 mm a výška 10 mm. 10 vnitřních přihrádek. Žluté vnitřní přihrádky jsou vyjímatelné, po jejich odebrání / nejsou přilepené / máte celý prostor k dispozici. Vhodné pro uložení miniaturních součástek, šroubků, matiček, podložek či konektorů pro modeláře a domácí kutily. Najde využití i pro rybáře i jiné zájmy a činnosti. Boxíky lze na sebe nasouvat, tím se z nich stává kompaktní věž. Cena jednoho boxu je 3 kč. Cena za komplet deseti kusů je 30 kč. K dispozici máme 5 ks věží / 50 ks miniboxů. Ideálně osobní předání v Plni. Vzhledem k nízké ceně nemá posílání smysl. Díky za zájem.

Galerie k inzerátu - Věž 10 ks miniboxů za 30 kč.

Odpovědět na inzerát Věž 10 ks miniboxů za 30 kč.

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK