Traxxas Stampede 4x4 VXL

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas Stampede 4x4 VXL

Traxxas Stampede 4x4 VXL
Cena:7 199 Kč
Datum vložení:13.05.2018 09:04
Okres:Hodonín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Červíček
Telefon:776487213

Odpovědět na inzerát »

Prodám RC Monster Truck Traxxas Stampede 4x4 VXL se střídavým (brushless) motorem. Jsou k tomu dvě sady kol, jedny original druhé dokupované (se šípovým vzorkem). Dále jsou k tomu dva starší LiPol akumulátory, jeden už nejde nabít do plna. Za příplatek 1000Kč přidám nabíječku Raytronic C14. Jinak je tam hodně hliníkových a tuningových dílů jako například domečky ložisek, hliníkový servo saver,hliníkový držák motoru, RPM ramena, atd. Original díly mám + ještě nějaké náhradní díly. Většinu šroubků jsem vyměnil za nerez. Je tam lepší servo HITEC s kovovými převody, original přidám, vzadu lepší poloosy, potom jsou tam dodělávané příčné stabilizátory. Aktuálně jsou přetěsněné tlumiče a vyměněny ložiska v domečcích. Přidám k tomu i oleje do diferenciálů a tlumičů plus nějaké maziva, drobné nářadí.

Odpovědět na inzerát Traxxas Stampede 4x4 VXL

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK