Traxxas Slash 4x4 LCG

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas Slash 4x4 LCG

Cena:12 500 Kč
Datum vložení:08.12.2017 12:18
Okres:Přerov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jiří Šoule
Telefon:773094301

Odpovědět na inzerát »

Prodám Traxxas Slash 4x4, pohon střídavý Velineon, regulátor VXL-3S (motor i regl osazeny ventilátory), dalkové ovládání s možností připojení Iphonu a telemetrie. Na původní model osazeny tlučime GTR (náhradní díly k tlumičům v ceně), centrální diferenciál (v ceněn několik pastorků a čelních ozubených kol na změnu převodového poměru),snížené šasi LCG, stabilizátory, zadní nárazník RPM včetně zástěrek, vpředu nainstalovány chrániče tlumičů. Bateriové koncovky XT-90, vetší propojky mezi motorem a reglem. Pneumatiky ježděné jednu sezónu. K modelu je spousta příslušenství - Dusty kryt, imbus šrouby pro celý model,prokluzná spojka s náhradními díly, podložky a sponky na kastlu, nové zadní domky RPM, nové přední těhlice RPM, nové závěsy těhlice RPM, díly k řízení, díly k servisu motoru, podložky a piny, kryty na ventilátory, nová sada ložisek k povozku (některá jsou vysokotáčková), matky ke kolům samojistné, sada čepů závěsů kol, sada nářadí, baterie Turniga 5000 mAh 60C jetá jednu sezónu, originální krabice. Nejlépe osobní setkání po domluvě je možné poslat poštou. Sleva je možná.

Galerie k inzerátu - Traxxas Slash 4x4 LCG

Odpovědět na inzerát Traxxas Slash 4x4 LCG

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK