Traxxas REVO 3,3 Elektrostart, zpátečka

Editovat/smazat/topovat »

Traxxas REVO 3,3 Elektrostart, zpátečka

Traxxas REVO 3,3 Elektrostart, zpátečka
Cena:7 200 Kč
Datum vložení:21.08.2019 22:29
Kontaktní údaje: 
Jméno:Ondřej
Telefon:737172276

Odpovědět na inzerát »

Revo s novým, zajetým motorem, spoustou příslušenství a dvěma kanystry nitro paliva. Fotku sem bohužel nemůžu dostat. Podívejte se na Bazoš. Název inzerátu je stejný. Na auto bohužel nemám čas. Kastle je trochu obouchaná. Vše funkční. Auto bych doporučil někomu kdo už má se spalovacími motory nějaké zkušenosti nebo se rád učí novým věcem. Jede to perfektně. Převodovka má automatickou dvojku při vysoké rychlosti a zpátečku která se řadí na vysílači.

Odpovědět na inzerát Traxxas REVO 3,3 Elektrostart, zpátečka

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK