TLR 22 SCT + příslušenství potřebne k provozu

Editovat/smazat/topovat »

TLR 22 SCT + příslušenství potřebne k provozu

Cena:8 000 Kč
Datum vložení:12.04.2018 18:59
Okres:Šumperk
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Janů
Telefon:774404274

Odpovědět na inzerát »

Prodám TLR 22 SCT se značnými tuningovými úpravami, včetně náhradních dílů v hodnotě cca. 4000,- Kč, vysílače Spektrum DX2L a novou baterií Gens ace 5300 mAh. Auto je osazeno střídavým elektromotorem Dynamite 17.5T se střídavým regulátorem Dynamite 13.5 a titanovým servem Spektrum S6040. V autě je také mnoho tuningových dílů: celohliníkové řízení od exotek racing, včetně hliníkové páky serva , kompletní sada stabilizátorů a motor posunutý před zadní nápravu. Karoserie je v horším stavu, ale stále bez problému použitelná.

Galerie k inzerátu - TLR 22 SCT + příslušenství potřebne k provozu

Odpovědět na inzerát TLR 22 SCT + příslušenství potřebne k provozu

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK