Team Losi TEN-T TRUGGY

Editovat/smazat/topovat »

Team Losi TEN-T TRUGGY

Cena:9 000 Kč
Datum vložení:29.10.2017 20:07
Kontaktní údaje: 
Jméno:Petr Štolba
Telefon:728072195

Odpovědět na inzerát »

Prodám TEN-T TRUGGY NITRO málo ježděné , pouze lehký terén nebo asfalt. Vyježděno zhruba 2L paliva. Auto je v dobrém stavu , udržované. Pouze pár oděrek podvozku a lehce prasklá karoserie v místě výfuku viz. foto. Součástí balení je : cca 0,5L paliva RAPICON + doplňovací láhev AFTER RUN OIL pro údržbu motoru Nabíječka + baterie LIPO 1000 mAh Náhradní žhavicí svíčka Sada klíčů pro údržbu Vysílačka SPEKTRUM DX3S TEN-T™ 1:10 Truggy RTR je nejen výkonná Truggy, ale díky systému ROSS dálkově řízeného startování motoru je naprosto převratná. Pro intenzivní akceleraci a maximální rychlost je nainstalován závodní motor Losi 3,4 cm³ s dvou čelisťovou spojkou, laděným výfukem a náhonem 4WD. Obsahem balení je i RC souprava DX3S s integrovanou telemetrií.

Galerie k inzerátu - Team Losi TEN-T TRUGGY

Odpovědět na inzerát Team Losi TEN-T TRUGGY

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK