Team Associated RC10SC6.1- top závodní rc model

Editovat/smazat/topovat »

Team Associated RC10SC6.1- top závodní rc model

Cena:16 500 Kč
Datum vložení:22.12.2019 03:11
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jarda Batigol
Telefon:603324063

Odpovědět na inzerát »

Prodám špičkový závodní 2WD short course Team Associated RC10 SC6.1 Team kit. Auto jsem stavěl pro sebe na závody, tudíž je tam top technika, ale bohužel díky změně zaměstnání a s tím spojené práce o víkendech na závody nebude čas. Auto je nové a nejeté, pouze před barákem na asfaltu odzkoušená funkčnost elektroniky. Auto má navíc dokoupené stabilizátory předek i zadek, závaží pod regulátor, závaží pod baterii, zelené zadní pružiny, rychlé servo Futaba brushless, regulátor XR8 SCT, motor XERUN 4300kv, kola fastrax, závodní karoserie FLO-Tek Fusion. Auto je bez vysílačky (tu každý závodník má svojí) a bude bez AMB čipu, co je na fotkách. Investice cca 20t.a nic lepšího na závody 2WD aktuálně není. Osobní převzetí Praha Čestlice, Jesenice a okolí.

Galerie k inzerátu - Team Associated RC10SC6.1- top závodní rc model

Odpovědět na inzerát Team Associated RC10SC6.1- top závodní rc model

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK