T-REX 600 Nitro DFC Super Combo

Editovat/smazat/topovat »

T-REX 600 Nitro DFC Super Combo

T-REX 600 Nitro DFC Super Combo
Cena:12 Kč
Datum vložení:08.08.2017 08:54
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Karel 5
Telefon:773614966

Odpovědět na inzerát »

T REX 600 DFC. Super Combo, bezpadlový systém, 3GX bezpadlový elektronický systém. VŠE JE NOVÉ!! Motor OS Max 50SX-H Hyper. Tlumič laděný OS Power Boost. Elektronický regulátor napětí Align B6T 2 se signalizací napětí soustavy. Governor. Serva Align kovová digiální DS615, servo vrtulky Align DS655. Sestaveno částečně: kompet drak a komplet ocas. Stačí smontovat drak s ocasem a zabudovat elektroniku a přijímač (po dohodě mám také Align starter, náhradní ocasní trubky, kardan, rotor. listy Align a drobné věci - vše nové originál).

Odpovědět na inzerát T-REX 600 Nitro DFC Super Combo

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK