Snake 4WD

Editovat/smazat/topovat »

Snake 4WD

Cena:1 Kč
Datum vložení:29.07.2018 11:36
Okres:Sokolov
Kontaktní údaje: 
Jméno:Míla
Telefon:608966920

Odpovědět na inzerát »

Nabízím Snake 4WD, neježděný, jenom vyzkoušený.Karoserie stříkaná v lakovně, dodělány podběhy a osvětlení.Deset různých zvuků motoru,zesílení a zeslabení zvuku, přepínání zvuků motoru na podvozku vodě odolným microspínačem, 3x repro, z toho dva repráky v tubusech.Rampa, regulátor přidělán na rampě, chráněn proti vodě.Dvakrát ventilátor(motor a regulátor), oba napájeny z vlastních zdrojů.Start a rozvícení světel na dálku.Čtyřkanálový vysílač.Silnější olejové tlumiče.Signalizace napětí pohonné baterie.Chráněný podvozek a motor.Ozubené převody zakrytovány.Možno přidat combo, alu těhlice, alu unašeče kol.Ramena,náhradní spojka,poloosy atd.Vše nové. Cena dohodou.

Galerie k inzerátu - Snake 4WD

Odpovědět na inzerát Snake 4WD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK