Sky Surfer X8 RTF + doplňky

Editovat/smazat/topovat »

Sky Surfer X8 RTF + doplňky

Cena:3 490 Kč
Datum vložení:28.10.2015 14:52
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Miroslav Streinz
Telefon:721879911

Odpovědět na inzerát »

Sky Surfer X8 RTF. Rozpětí 1372mm, délka 870mm. Model vhodný pro začátečníky. Tří listá vrtule. Prodávám letadlo spolu s ovládáním, základním akumulátorem 1300mAh, nepoužitým novým akumulátorem Gens 1800 mAh, nabíječem Prolux Multi LB3, lepidlem,aktivátorem a lepenkami. Vše co je na fotkách. Letadlo létalo dohromady jen asi tři hodiny. Zažilo však během prvního letu jeden náraz o větev. Vše bylo opraveno a létá naprosto bez problému.

Galerie k inzerátu - Sky Surfer X8 RTF + doplňky

Odpovědět na inzerát Sky Surfer X8 RTF + doplňky

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK