SCX10/TRX-4 karoserie Jeep Cherokee+světelný modul

Editovat/smazat/topovat »

SCX10/TRX-4 karoserie Jeep Cherokee+světelný modul

Cena:3 300 Kč
Datum vložení:17.01.2020 14:38
Okres:Praha
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan
Telefon:111111111

Odpovědět na inzerát »

Pevná tvrdá ABS karoserie pro SCX10 neb TRX-4 nebo jiný expediční model v měřítku 1:10 s rozvorem 313mm. Spoustu maketových detailů, kliky, zrcátka, interiér, prolisy, mřížka a drátěnka chladiče, gumové lemy blatníků, uchycení bez závlaček, aj. Drobná vada na čelním skle (viz.foto). Světelný modul s návodem. Nastaveno v základu na svícení slabými světly při stání, při rozjezdu rozsvícení světlometů a zesílení zadních lamp. Při zatočení se aktivuje směrové světlo na příslušné straně vpředu i vzadu. Světla zpětného chodu součástí, ale v nárazníku nenainstalováno. Propojeno jednoduše do přijímače přes dva "V" kabely (součástí). Další fukce v podobě několika variant stroboskopů, trvalé svícení všeho, nebo různé mixy. Lze zaslat poštou, nebo Praha 4.

Galerie k inzerátu - SCX10/TRX-4 karoserie Jeep Cherokee+světelný modul

Odpovědět na inzerát SCX10/TRX-4 karoserie Jeep Cherokee+světelný modul

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK