SAVAGE FLUX s velkým příslušenstvím

Editovat/smazat/topovat »

SAVAGE FLUX s velkým příslušenstvím

Cena:13 000 Kč
Datum vložení:22.05.2016 14:09
Okres:Pardubice
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin
Telefon:773463607

Odpovědět na inzerát »

Prodám, špičkové auto SAVAGE FLUX v perfektním stavu s velkým příslušenstvím a tuningem. Měřítko: 1 : 8 Maximální rychlost: dle baterie až 100 km/h Motor střídavý: Flux Tork 2200Kv Regulátor otáček: Flux Blur Tuningové díly: Zesílené kalené diferenciály 7mm duralové šasí Duralové řízení 10A stabilizátor na servo + přídavné kondenzátory Servo SAVOX (SC-0251mg) Stabilizátory náprav Ochranné prachovky tlumičů Výbava: Auto + velké množství dílů Stojan (Vyroben na zakázku) Rádio Spectrum DX3E (2,4Ghz) Nabíječka Raytronic C14 Mars pořadač s náhradními díly PC link k nabíječce a regulátoru včetně veškerého SW Kompletní dokumentace a krabice Model je bez baterií ale kompletně vyčištěn, namazán a připraven na sezónu Pořizovací cena přes 50000Kč. V okolí Pardubic, Hradce Králové a Kolína dovezu.

Galerie k inzerátu - SAVAGE FLUX s velkým příslušenstvím

Odpovědět na inzerát SAVAGE FLUX s velkým příslušenstvím

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK