Sakura D4 AWD

Editovat/smazat/topovat »

Sakura D4 AWD

Cena:6 500 Kč
Datum vložení:20.05.2018 22:41
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Dvorský
Telefon:608003134

Odpovědět na inzerát »

Prodám driftový podvozek od firmy 3Racing Sakura D4 AWD. Podovozek je osazen CS převodem 1.92, přidám i origo 1.5. Přední náprava je komplet v hliníkovém tuningu včetně Silder řízení. Podvozek má i komplet elektro, Combo Cheetah 10.5T s programovací kartou a rychle servo od firmy JX. K podvozku je i ovládací souprava Spectrum DX4C a karoserie HPI Toyota Supra a dvě baterky. Dodám všechny originální díly. Stačí jen nabít a jezdit.

Galerie k inzerátu - Sakura D4 AWD

Odpovědět na inzerát Sakura D4 AWD

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK