REVO 1/8 BRUSHLESS MAMBA

Editovat/smazat/topovat »

REVO 1/8 BRUSHLESS MAMBA

REVO 1/8 BRUSHLESS MAMBA
Cena:12 900 Kč
Datum vložení:16.04.2016 13:30
Okres:Olomouc
Kontaktní údaje: 
Jméno:Jan Zatloukal
Telefon:702319878

Odpovědět na inzerát »

Dobrý den všem, prodám e-revo, ve velice slušném stavu, se střídavým motorem Mamba Monster, mohu přidat i programátor regulátoru. Cena je za základ, možno koupit se sadou RPM ramen True Track a RPM domky. Mám spoustu náhradních dílů, jelikož traxxas modelů mám asi 5, takže kdyby jste někdo něco potřebovali, můžeme se domluvit. Mám případně i CVD středové kardany a poloosy. foto přidám zítra, popřípadě zašlu zájemcům do mailu. Cena za základ, rozumná domluva možná. Nejspíše bych prodal i jen podvozek pokud by měl někdo zájem.

Odpovědět na inzerát REVO 1/8 BRUSHLESS MAMBA

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK