RC větroň + vysílačka - PRODÁNO

Editovat/smazat/topovat »

RC větroň + vysílačka - PRODÁNO

Cena:3 300 Kč
Datum vložení:12.01.2020 00:05
Okres:Opava
Kontaktní údaje: 
Jméno:Radek
Telefon:777722555

Odpovědět na inzerát »

prodávám nevyužitý, jen rozbalený a sestavený na ukázku v RC kroužku model letadla Phoenix.Německá verze oblíbeného modelu s tlačným motorem (Easy star/Beta).Součástí setu model letadla,motor, regulátor 20A,serva, přijímač,vysílač s možnou změnou modu.Ovládání S/V,křídélka v přípravě.Možno zaslat poštou na dobírku v originální krabici.Malí modeláři ho nevyužíjí, zatím jsme u házedel. P.C. 3900,-, Možno dovézt do Ostravy,či Opavy.Případně i výměna.

Galerie k inzerátu - RC větroň + vysílačka - PRODÁNO

Odpovědět na inzerát RC větroň + vysílačka - PRODÁNO

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK