RC spínač osvětlení

Editovat/smazat/topovat »

RC spínač osvětlení

Cena:0 Kč
Datum vložení:07.10.2015 12:53
Okres:Vsetín
Kontaktní údaje: 
Jméno:Martin Michut
Telefon:123456789

Odpovědět na inzerát »

Prodám plně programovatelný RC spínač osvětlení modelů. K dispozici několik předprogramovaných světelných, zvukových a zábleskových režimů. Pokud Vám nevyhovuje žádný z nich, můžete si vytvořit libovolný vlastní blikací režim. Spínač je naprosto universální, může simulovat majáky, klaksóny, záblesková světla, střelbu, světelné rampy, apd. Univerzálnost modulu neklade Vašim představám překážky. Modul se dodává včetně 4ks LED. Výběr velikostí a barev je pouze na Vás. Více info na rcspinac (tecka) cz - cena již od 399kč.

Galerie k inzerátu - RC spínač osvětlení

Odpovědět na inzerát RC spínač osvětlení

UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel RCBazar.cz nenese žádnou zodpovědnost za chování jeho uživatelů. Obě strany - nabízíjící i poptávající - jsou osoby, které nejsou spojené s provozovatelem webu.
Doporučujeme oběma stranám, aby si svého obchodního partnera řádně prověřily. Zejména při obchodech do zahraničí a platbě předem na účet doporučujeme zvýšenou obezřetnost. Podvodníci se bohužel nevyhýbají ani našemu webu.Napište pátý den v týdnu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK